Roca Stelaż podtynkowy do pisuaru z dopływem z tyłu A890074100
  • Numer kat. A890074100
  • Dostępność: wysyłka w 3 dni
Ocena: 0,00
- do pisuaru z dopływem z tyłu
- miejsce przeznaczone do montażu przycisku: przód
- zabudowa lekka
- szerokość: 410 mm
- wysokość: 1180 mm
- głębokość: 240 mm